Aplikacje webowe

Aplikacje webowe

Aplikacje internetowe stają się coraz bardziej popularne, szczególnie, że ich użycie to szereg zalet zarówno dla użytkownika, jak i właściciela aplikacji. Rosnąca mobilność pracowników, trendy związane z pracą zdalną czy zagraniczne wymiany zatrudnionych osób zdecydowanie wpływają na popularność rozwiązania, szczególnie wśród pracodawców.

Praca przez aplikację webową to nie tylko brak konieczności zabierania ze sobą komputera czy praca z dowolnej lokalizacji o dowolnej porze. To również szereg zalet dla właściciela aplikacji, które w praktyce oznaczają proste utrzymanie związane z centralnym zarządzaniem, a także większe bezpieczeństwo dzięki centralnemu przechowywaniu danych. Ponadto, praca poprzez aplikację jest szybsza i generuje mniejsze koszty, co finalnie wpływa na zwiększenie korzyści finansowych.

Potrzebujesz wsparcia Software house?

Więcej informacji

 • Tworzenie aplikacji internetowych

  Pracę nad każdą aplikacją zaczynamy od określenia listy wymogów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych. Te pierwsze określają funkcjonalność oprogramowania, czyli czynności, które można wykonywać w systemie, np. logowanie, wyszukiwanie czy edycja danych. Natomiast wymogi niefunkcjonalne, zwane również jakościowymi, to pożądane cechy projektowanego systemu, takie jak: wydajność, bezpieczeństwo czy skalowalność. Na bazie tak przygotowanej dokumentacji rozpoczynamy prace nad właściwą architekturą systemu.

 • Aplikacje internetowe na życzenie

  Każda nasza aplikacja tworzona jest na modelu makiety funkcjonalności, który określa podstawowe działanie oraz rozmieszczenie elementów interfejsu. Następnie przygotowujemy indywidualny projekt graficzny z zachowaniem optymalnej równowagi między prezentacją treści a dostępną przestrzenią interfejsu. Po akceptacji z klientem makiety ux oraz szaty graficznej przystępujemy do kodowania, zapewniamy również wsparcie technologiczne po wdrożeniu.

 • Oprogramowanie

  Projektując aplikacje internetowe skupiamy się zarówno na aspektach funkcjonalnych, jak i na potrzebach biznesowych klientów. W naszej pracy wykorzystujemy rozwiązania open source. Korzystamy z bibliotek programistycznych dla JavaScript – Vue.js lub React. Wszystkie nasze aplikacje webowe cechują się bardzo dobrą skalowalnością, wysoką funkcjonalnością oraz zgodnością z wymogami wyszukiwarek internetowych.

 • Tworzenie aplikacji mobilnych

  Aplikacje przeznaczone do kanału mobile stały się tak popularne, że obecnie są praktycznie obowiązkowym elementem prowadzenia biznesu. Naszym klientom oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych na szablonie makiety funkcjonalności, którą następnie ubieramy w grafikę i kodujemy. Usługa zwiera również publikację na AppStore i w Google Play oraz dalsze wsparcie funkcjonalne. Aplikacje mobilne tworzymy zarówno na system Android, jak i iOS.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług?

Pozostałe usługi z zakresu WWW