Strony internetowe

Profesjonalne oprogramowanie

Grafika „szyta na miarę”

Tworzenie stron www to nie tylko struktura, ale przede wszystkim wygląd. Strony www projektujemy zarówno na podstawie zakupionych szablonów, ale także z wykorzystaniem oryginalnej szaty graficznej. Do każdego serwisu www projektant przygotowuje indywidualną grafikę, dostosowaną do potrzeb i celów biznesowych klienta. Ponadto, kod witryny z indywidualnym projektem graficznym jest czystszy, niż w przypadku wykorzystania gotowych grafik szablonowych, co bezpośrednio wpływa na szybkość strony.

Responsywność

Responsywność, inaczej RWD, jest dostosowaniem wyglądu danego serwisu www do rozmiaru ekranu urządzenia, na jakim strona jest wyświetlana. Mówiąc prościej, strona internetowa powinna być wygodna dla użytkownika korzystającego z urządzenia mobilnego, a jej tekst powinien być czytelny bez konieczności powiększania go lub przesuwania w poziomie. Dlatego dbamy o to, aby każdy projekt był responsywny. Obecnie zdecydowana większość użytkowników internetu korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego dzięki responsywnemu designowi strony chętniej do niej wrócą, zwiększy się także jej zasięg oraz poprawione zostaną wyniki w wyszukiwarkach internetowych – Google od dawna zaleca elastyczne projektowanie stron www.

Bezpieczeństwo

Nawet jeśli pozornie wydaje się, że witryna nie jest atrakcyjnym celem dla hakerów, to i tak może być ona zagrożona, dlatego należy stale dbać o jej bezpieczeństwo. Większość naruszeń bezpieczeństwa próbuje wykorzystać serwer, na którym znajduje się strona www jako np. spam dla wiadomości mailowych czy też skonfigurować go w celu udostępniania plików o nielegalnym charakterze. Dlatego tworzenie stron www to też dbałość o bezpieczeństwo kodu, aby był bez luk oraz zgodny z aktualnymi trendami w IT. Oferujemy również pełne skanowanie oraz wykrywanie złośliwego oprogramowania, a także naprawę znalezionych błędów.

RODO

RODO, czyli Rozporządzenie i Ochronie Danych Osobowych jest unijnym rozporządzeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych, które nakłada na firmy szereg obowiązków w tym zakresie. Oferujemy pomoc w dostosowaniu witryn www do aktualnie obowiązujących przepisów pod kątem polityki informacyjnej, formularzy kontaktowych czy optymalnego zabezpieczenia i szyfrowania danych osobowych pozostawianych przez użytkowników oraz pochodzących z ruchu na www.

Kompleksowe pozycjonowanie stron

Jako agencja wyspecjalizowana w marketingu internetowym dbamy o to, aby tworzone przez nas strony www były w pełni zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Budowa silnej architektury strony i zapewnienie przejrzystej nawigacji pomoże wyszukiwarkom w łatwy i szybki sposób zidentyfikować witrynę. Oferujemy również komplementarne usługi e-marketingu – SEO i SEM, związane z pozycjonowaniem w organicznych wynikach wyszukiwania czy promocją produktów w środowisku Google.

Wsparcie

Do każdego zrealizowanego projektu oferujemy dalsze wsparcie w prowadzeniu lub rozwijaniu witryny. Służymy pomocą w sprawach administracyjnych, tworzymy instrukcje dotyczące użytkowania stworzonych przez nas aplikacji, dodatków czy samego zarządzania treścią na stronach. W ramach tworzenia stron www oferujemy również wdrażanie treści i ich optymalizację pod kątem SEO. Zapewniamy także stałą opiekę techniczną dotyczącą funkcjonalności strony i rozwoju jej o dodatkowe moduły.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!

  Blog

  Sprawdź najnowsze wpisy

  • Wszystkie
  • Inne
  • SEM
  • SEO
  • WWW