Optymalizacja witryny

Optymalizacja witryny

Stworzenie działającej strony internetowej to nie wszystko. Aby spełniała ona wszelkie wymogi związane z wydajnością, szybkością i widocznością w środowisku Google należy ją jeszcze optymalizować.

Optymalizacja stron www to jedna z najważniejszych kwestii związanych z prawidłowym funkcjonowaniem strony, ponieważ wpływa bezpośrednio na postrzeganie oraz decyzje użytkownika.

Szukasz agencji SEO?

Więcej informacji

  • Pozycjonowanie

    Jedną z najczęstszych przyczyn optymalizacji witryny jest problem z widocznością w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Takim klientom oferujemy kompleksowe usługi pozycjonowania, czyli szeregu działań mających na celu zwiększenie konwersji czy widoczności w internecie. Optymalizacja stron www – sklepów, serwisów firmowych lub blogów, jest również kluczowa w przypadku planowanych kampanii z zakresu SEM i SEO.

  • Zaawansowane narzędzia

    Poprawna optymalizacja stron internetowych wymaga specjalnych narzędzi, dlatego w tym procesie nasz zespół wspiera się sprawdzonymi programami i narzędziami technologicznymi. Czas ładowania strony to pierwsze doświadczenie, z którym styka się użytkownik, dlatego to także jeden z najważniejszych elementów podlegających optymalizacji. Dzięki narzędziom Google, takim jak PageSpeed Insights możliwa jest w pierwszej kolejności ocena, a następnie poprawa szybkości ładowania strony czy jej wydajności. W pracy wykorzystujemy również walidację W3C, czyli optymalizację stron www pod kątem globalnych standardów określających, jak dana strona wyświetla się użytkownikom.

  • Audyt ux

    Audyt użyteczności strony to kompleksowa ocena danej witryny www pod kątem oczekiwań użytkowników, trendów w ux i komunikacji. Dzięki analizie i zaawansowanym narzędziom diagnostycznym możliwe jest sprawdzenie takich obszarów funkcjonowania strony jak: intuicyjność nawigacji, użyteczność formularzy, przyjazny charakter przekazywania treści czy ich zrozumiałość dla użytkownika.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług?

Pozostałe usługi z zakresu SEO