NASZE MOTTO

Uczciwy, przejrzysty marketing najwyższej jakości. Z szacunkiem do klienta i jego pieniędzy.

Marketing Match

Marketing Match

to wyjątkowy punkt na mapie agencji interaktywnych. Z naszymi klientami gramy do jednej bramki! Słuchamy, radzimy i planujemy rozwiązania, szanując pieniądze naszych partnerów. Bo ich sukces, to nasz sukces!

 • 20 osób w zespole
 • 8 lat na rynku
 • 5.0 średnia ocena z Google Moja Firma

Referencje
Z przyjemnością polecamy firmę Marketing Match jako rzetelnego usługodawcę w zakresie administracji stron internetowych. (…) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Marketing Match i zdecydowanie możemy polecić tego usługodawcę.
Katarzyna Jaworska Caparol
Referencje
Od blisko dekady marka FiORE miała okazję przyglądać się wynikom kampanii prowadzonych we współpracy z wieloma agencjami i domami mediowymi. Ocenialiśmy rzetelność, zaangażowanie oraz jakość kontaktu. Dopiero z Marketing Match poczuliśmy, że jesteśmy „w domu”(…)
Ela Nowakowska Fiore Sp. Jawna
Referencje
Z firmą Marketing Match współpracuję już kilka lat. Wcześniej miałam doświadczenie z innymi firmami i śmiało mogę powiedzieć, że MM bije wszystkich na głowę. Profesjonalne podejście, świetny kontakt, pełna informacja i przejrzystość. Partnerskie relacje. Polecam.
Anna Woźniak Horseway
Referencje
Indywidualne podejście do klienta, elastyczność w adaptacji strategii do zmieniających się wymogów rynku oraz w oparciu o skuteczność działań, sprawna i otwarta komunikacja – współpraca z firmą Marketing Match od samego początku była czystą przyjemnością. (…)
Karolina Gadzimska-Malicka Karolina Gadzimska Strategic Communication
Referencje
(…) Od samego początku podobało mi się zaangażowanie, głęboka chęć zrozumienia specyfikacji branży, w których znajdują się nasze sklepy internetowe oraz przede wszystkim rekomendacje działań, które okazywały się bardzo efektywne. Szczerze polecam team Marketing Match, rzadko spotyka się agencję, która czuje DNA swoich klientów i nie działa schematowo…
Jakub Lisiński OLMED sp. z o.o, sp. k.
Referencje
Marketing Match to świetna, profesjonalna firma. Możemy zawsze liczyć na wskazówki, raporty ze szczegółowym omówieniem (…) Co dla nas ważne, firma reaguje na bieżąco na zmiany trendów i nasze propozycje. Polecamy z czystym sumieniem w 100%.
Magda i Marta Polly.com
Referencje
Z firmą Marketing Match współpracujemy od prawie roku w zakresie działań SEO. (…) Wspólnie zrobiliśmy naprawdę dużo i jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z efektów, ale i z samej współpracy.
Aleksandra Więcławska Petstar sp. z o.o.
Referencje
Marketing Match to najlepsza agencja interaktywna z jaką współpracowałem <3 Chłopaki mają wiedzę i zapleczę największych firm na rynku, przy czym opiekują się swoimi klientami jakby to byli ich jedyni. Zawsze responsywni, zawsze zaangażowani i przy okazji wspaniali ludzie :)
Emil Policha PwC Advisory sp. z o.o, sp. k.
Referencje
Młody i ambitny zespół. Wyróżniają się dobrą i regularną komunikacją z klientem. Potrafią trudne technicznie kwestie wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
Karol Rogóż RR Granity
Referencje
Podjęcie współpracy z Marketing Match było rewolucyjnym wydarzeniem dla naszego sklepu. (…) Na całe szczęście trafiłem na chłopaków z Marketing Match, którzy wprowadzili nasz sklep na właściwe tory i Unbroken Store zmieniło się z powolnego Orient Ekspresu w pociąg poduszkowiec z Japonii, ten który jedzie 600 km/h.
Karol Różycki Unbroken Store
Referencje
„(…) Z uwagi na entuzjazm w podejściu do klienta oraz konkurencyjną cenę, zdecydowaliśmy się wybrać firmę Marketing Match. Nie zawiedliśmy się, ponieważ audyt został przeprowadzony szybko i sprawnie. (…) zleciliśmy również inne zadania z zakresu budowania serwisu i opieki deweloperskiej. Również w tym przypadku okazało się to dobrą decyzją.
Jakub Nowotarski Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych
Referencje
Marketing Match to jedna z najlepszych agencji z jaką przyszło mi tworzyć kampanie internetowe oraz budować e-commerce. Profesjonalna kadra, niesamowicie kreatywni i pomocni ludzie. (…) Serdecznie polecam!
Kamil Frączek Uroda Polska SP.z o.o
Referencje
Współpraca z Marketing Match była przyjemnością. Specjaliści byli z nami w stałym kontakcie, błyskawicznie i rzeczowo odpowiadając na pytania i wyjaśniając wątpliwości. Panie Monika i Joanna nie ustawały w staraniach, aby nasza strona wyglądała tak jak sobie to wymarzyliśmy i tak się stało! Polecamy z całego serca – Zespół PsychoSfery.
Agnieszka Warda Psychosfera
Co nas wyróżnia?
 • Transparentność Pełna przejrzystość i transparentność działań.
 • Procesy Organizacja oparta o procesy i wypracowane latami standardy jakości.
 • Specjalizacje Połączenie kompetencji SEM, SEO oraz IT.
 • Zaangażowanie Zaangażowanie w podnoszenie świadomości klientów.
 • Umowy Zawieramy umowy na czas nieokreślony
  z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • Obsługa Dedykowany opiekun dla każdego klienta.
 • Responsywność Odpowiedź na mail / telefon do 8h roboczych.
 • Raporty Interaktywne i wyczerpujące raporty w czasie rzeczywistym.