O nas

Marketing Match

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją funkcjonującą na rynku od 2015 roku, obecnie działającą w 14 osobowym składzie. Specjalizujemy się w działaniach reklamowych w wyszukiwarce (SEO i SEM) oraz tworzeniu stron WWW.

Naszym wyróżnikiem jest umiejętność mądrego połączenia wyżej wymienionych działań reklamowych w spójną strategię promocyjną dostosowaną do każdego Klienta, tak by maksymalnie efektywnie wykorzystać środki przeznaczane na marketing online.

Kim jesteśmy?

Kamil Nycz

Head of IT

Studiował informatykę na Politechnice Lubelskiej (specjalizacja: Aplikacje mobilne). Programowaniem zajmuje się od 2008 roku, technologie, którymi się posługuje: Javascript (Angular, jQuery), HTML5/CSS3, Bootstrap 3, PHP (Zend Framework, WordPress).

Główne kompetencje: tworzenie stron www (WordPress lub autorski CMS), tworzenie sklepów internetowych (platforma Shoper), administracja stron internetowych opartych o WordPress i TYPO3 oraz tworzenie dedykowanych aplikacji webowych,

Szef agencji marketingowej - Kamil
Szef agencji marketingowej - Michał

Michał Padała

Head of SEM

Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: Doradztwo organizacyjne). Z „wykształcenia” SEMowiec z doświadczeniem w branży marketingu online sięgającym 2011 roku. Oprócz kompetencji w zakresie SEM specjalizuje się również w analityce internetowej oraz budowaniu zintegrowanych strategii działań performance w Internecie (SEM, SEO, remarketing, display, email marketing, afiliacja, etc).

Filip Okrój

Head of SEO

Studiował Informatykę na UJ (specjalizacja: Inżynieria oprogramowania). W branży SEO od 2007 roku, kiedy to rozpoczął swoją przygodę z pozycjonowaniem, programem Google Adsense i monetyzowaniem ruchu z własnych serwisów internetowych. Szlify agencyjne zdobywał w K2 Search, gdzie miał okazję obsługiwać kluczowych klientów takich jak PKO BP, Play, PZU, LG, Herbapol i innych.

Na co dzień dba o dobrą widoczność stron klientów w wyszukiwarce Google, przygotowuje wyceny SEO, przeprowadza kompleksowe audyty techniczne i prowadzi szkolenia z zakresu SEO. Autor bloga seonomia.pl.

Szef agencji marketingowej - Filip

Filip Pyśniak

Account Manager

Monika Nycz

Project Manager

Bartłomiej Giedyk

SEM / SEO Manager

Patryk Bosek

SEM/SEO Specialist

Patrycja Sierdak

SEM/SEO Specialist

Joanna Kowal

Junior Front-End Developer

Jacek Wawryszczuk

SEM/SEO Specialist

Jan Raszyński

SEM/SEO Specialist

Natalia Słabowska

Account Executive

Bartłomiej Wójcik

SEO Content Specialist

Zaufali nam

Sprawdź obecnie prowadzone rekrutacje!

Dołącz do zespołu