SEO

Działania w zakresie SEO

Pozycjonowanie, optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych, linkbuilding, analizy i raporty SEO.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kampanie SEO (Pozycjonowanie)

Search Engine Optimization, w skrócie SEO, to działania będące ważną składową pozycjonowania, a ich podstawowym celem jest zwiększenie widoczności strony www w organicznych wynikach wyszukiwania poprzez działania onsite.

Audyt SEO

Audyt stron www to usługa polegająca na kompleksowej analizie serwisu pod kątem optymalizacji SEO, a jej celem jest opracowanie szczegółowego dokumentu z zaleceniami dotyczącymi badanej strony. Każdy dokument zawiera część teoretyczną dotyczącą zdiagnozowanych problemów, szczegółową analizę serwisu oraz propozycje rozwiązania stwierdzonych nieprawidłowości.

Content Marketing

Content marketing to tak naprawdę działania komunikacyjne polegające na tworzeniu i publikowaniu ciekawych, a przede wszystkim angażujących treści. Ich celem jest dotarcie do określonej grupy konsumentów z wartościowym przekazem, który w naturalny sposób interesuje, przyciąga i pozostaje w sercach i głowach odbiorców

SEO Copywriting

Tworzenie zoptymalizowanych treści, czyli SEO copywriting to jeden z kluczowych elementów, niezbędnych do zdobywania widoczności w Google, bez którego nie może obejść się żadna kampania pozycjonowania.

SEO PR

Internet jest dziś pierwszym źródłem pozyskiwania informacji, również o ulubionych markach czy ciekawych produktach. W dobie rosnącej konkurencji i coraz lepszych digitalowych narzędzi dotarcia do konsumenta bardzo ważna jest budowa profesjonalnego wizerunku w sieci, co pozwala na skuteczne wyróżnienie się na tle konkurencji.

Audyt linków

To usługa polegająca na zbadaniu wszelkich linków zewnętrznych prowadzących do serwisu. Mają one znaczący wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania, dlatego są ważnym elementem strategii pozycjonowania.

Optymalizacja witryny (wdrożenia IT)

Firmowa strona internetowa to podstawa istnienia w sieci. Jest niezbędna do prowadzenia wszelkich działań marketingowych oraz wizerunkowych. Obecnie, bez profesjonalnej strony www, nie można zbudować wiarygodnego i przyciągającego klientów wizerunku firmy, a potencjalni klienci trafią najprawdopodobniej do konkurencji.

Analityka

Analityka internetowa powinna być integralną częścią prowadzenia jakichkolwiek działań reklamowych online. Bez poprawnego mierzenia zachowań użytkowników w serwisie niemożliwa jest wiarygodna ocena jakości pozyskiwanego ruchu, a co za tym idzie, niemożliwe jest podejmowanie właściwych decyzji biznesowych dotyczących inwestycji w poszczególne kanały marketingowe.

Opinie naszych klientów

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!