Projekty graficzne

Strony www

Projektowanie graficzne to komplementarna usługa w ramach procesu tworzenia witryn internetowych. Specjalizujemy się zarówno w autorskich projektach, jak i projektowaniu na bazie makiet ux. Naszym celem jest połączenie oryginalnej, przykuwającej uwagę szaty graficznej ze wszystkim aspektami funkcjonalności strony. Projektujemy grafikę do stron opartych o systemy zarządzania treścią CMS, ale również typu one-page czy landing-page.

Integracja WordPress

WordPress to obecnie jeden z najpopularniejszych i najprostszych systemów zarządzania treścią, na który decyduje się większość klientów. Jego specyfika pozwala na stworzenie zarówno designerskiego, komercyjnego landing page, jak i rozbudowanego serwisu www o wielotysięcznych odsłonach. Oferujemy projektowanie graficzne pod każdą możliwą wariację witryny opartą na systemie WordPress z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta oraz jego celów biznesowych.

Branding

Wizerunek firmy, szczególnie w dobie mediów społecznościowych i skracania dystansu między marką a konsumentem, jest szczególnie ważny. Ciekawa oferta rynkowa musi iść w parze z odpowiednim pozycjonowaniem firmy, na które duży wpływ ma identyfikacja wizualna. Nasze studio graficzne oferuje projektowanie logo, wizytówek oraz kompletnych systemów identyfikacji graficznej – papeterii, dokumentów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej czy elementów wystroju wnętrz oraz oznaczenia budynków. Pracujemy od zera projektując nowe marki lub na istniejącym CI.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!

    Blog

    Sprawdź najnowsze wpisy