WEB

Działania w zakresie WEB

Kompleksowe, wykorzystujące najnowsze technologie strony internetowe, estetycznie i funkcjonalne sklepy internetowe, aplikacje webowe dostosowane do potrzeb klienta i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strony internetowe

Firmowa strona internetowa to podstawa istnienia w sieci. Jest niezbędna do prowadzenia wszelkich działań marketingowych oraz wizerunkowych. Obecnie, bez profesjonalnej strony www, nie można zbudować wiarygodnego i przyciągającego klientów wizerunku firmy, a potencjalni klienci trafią najprawdopodobniej do konkurencji.

Sklepy e-commerce

Polacy pokochali zakupy w internecie, a wartość polskiego rynku e-commerce cały czas rośnie. W sieci sprzedają nie tylko największe marki z segmentu retail, ale również lokalni przedsiębiorcy, niszowi producenci, a nawet blogerzy. Dlatego w dobie zwiększającego się ruchu w sieci warto zadać sobie pytanie: jak otworzyć sklep internetowy, a następnie zainwestować w przyjazne rozwiązania e-commerce, pozytywnie wpisujące się w doświadczenie customer journey w e-sklepie.

Landing Page

Landing page, czyli tzw. strona docelowa, to witryna www, na którą kierowani są użytkownicy po kliknięciu w link odsyłający. To doskonałe rozwiązanie w przypadku prowadzenia kampanii promocyjnej dla określonej linii produktów, działań typowo wizerunkowych lub edukacyjnych czy po prostu akcji rekrutacyjnej dla pracowników. Zadaniem skutecznego landing page jest konwersja, czyli skłonienie do określonej akcji – zakupu towaru, zapisu na newsletter czy pozostawienia danych kontaktowych.

Makiety UX

Makieta UX (ang. user experience) to pierwszy schemat strony www, na którym nanosi się układ podstron, elementów graficznych czy treści tekstowych, a także określa funkcję i cel danej witryny internetowej. Do największych zalet makiety UX należy możliwość dostosowania wszystkich elementów użyteczności strony jeszcze przed jej wdrożeniem i realizacją. Makieta często pomaga również w ujednoliceniu wizji serwisu i np. redefinicji jego celów na etapie projektowania ux. Zmiany wprowadzane na makiecie przed produkcją pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu do zmian wprowadzanych już na etapie programistycznym.

Projekty graficzne

Wyrazisty i spójny wizerunek firmy lub marki jest nieodzownym elementem prowadzenia skutecznych działań biznesowych. Niezależnie od tego czy tworzymy logo, grafikę do serwisu internetowego czy baner reklamowy, każdy z naszych projektów stanowi spójną z tożsamością firmy całość i wyraża wszystkie wartości marki. Mówi się, że obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, a oryginalna i przyciągające spojrzenie szata graficzna potrafi skutecznie wyróżnić markę na każdym konkurencyjnym rynku.

Aplikacje webowe

Programy i aplikacje internetowe są nieodłącznym narzędziem pracy w wielu branżach. W zależności od potrzeb klientów tworzymy aplikacje webowe i mobilne, począwszy od projektu, przez wdrożenie i wsparcie funkcjonalne.

Detoks stron

Strony internetowe funkcjonujące na najpopularniejszych systemach zarządzania treścią często są narażone na ataki złośliwego oprogramowania. Przyczyną zagnieżdżenia wirusa na danej witrynie najczęściej jest niski poziom zabezpieczeń modułów i wtyczek, który przy systemach opartych o rozwiązania open source należy stale sprawdzać i aktualizować. Często – szczególnie w przypadku witryn wykonanych dawno temu – przyczyną podatności na wirusy sieciowe jest brak zabezpieczeń wynikający z nieprawidłowości technicznych przy jej implementacji. Niestety, ale wciąż popularną przyczyną problemów ze złośliwym oprogramowaniem jest zbyt proste hasło dostępu do strony i serwera.

Wdrożenia WordPress

Popularność platformy WordPress idzie w parze z różnorodnością jej zastosowań i szerokimi możliwościami adaptacyjnymi platformy. Obecnie, dzięki funkcjonalności związanej z zarządzaniem treścią, WordPress CMS jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez klientów. Dzięki tysiącom wtyczek, modułów i rozszerzeń system pozwala na stworzenie zarówno sklepów internetowych, serwisów informacyjnych, jak i stron firmowych.

Optymalizacja witryny

Stworzenie działającej strony internetowej to nie wszystko. Aby spełniała ona wszelkie wymogi związane z wydajnością, szybkością i widocznością w środowisku Google należy ją jeszcze optymalizować. Optymalizacja stron www to jedna z najważniejszych kwestii związanych z prawidłowym funkcjonowaniem strony, ponieważ wpływa bezpośrednio na postrzeganie oraz decyzje użytkownika.

Administracja stron www

Administracja strony internetowej to nie tylko bieżące aktualizacje treści lub grafik, ale cały szereg procesów mających na celu zapewnienie optymalnego funkcjonowania witryny w środowisku internetowym. Oferujemy kompleksową usługę administracji stron www w zakresie poprawnego i stałego funkcjonowania witryny, bieżące aktualizacje treści oraz bezpieczeństwa oraz wykonywanie kopii zapasowych serwisu. Nasi specjaliści gwarantują nie tylko profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim oszczędność czasu i kosztów związanych z administracją stron www.

Hosting

Hosting www to usługa polegająca na wynajęciu przestrzeni na serwerze, w której następnie umieszcza się dany serwis internetowy. Serwer www dzięki temu, że cały czas jest podłączony, gwarantuje stałe i prawidłowe działanie witryny. W ramach usługi hostingu obsługujemy wszystkie typy witryn internetowych – strony firmowe, sklepy www czy blogi, oferujemy również pomoc w zakresie gromadzenia danych – konta e-mail, duże pliki multimedialne lub zdjęcia.

Audyty użyteczności (UX)

Audyt UX pozwala na przetestowanie witryny www, aplikacji webowej czy innego rodzaju oprogramowania lub systemu pod kątem użyteczności, poprawności działania albo dotychczas niewidocznych błędów. Specjalizujemy się w audytach ux już istniejących projektów, jak i w rekomendacjach przy tworzeniu nowych produktów czy usług internetowych.

Opinie naszych klientów

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!