Wdrożenia WordPress

Wdrożenia WordPress

Szablon gotowy czy indywidualny? W bibliotece WordPress dostępnych jest wiele gotowych szablonów graficznych, które można wykorzystać w zależności od charakteru serwisu i potrzeb klienta. To rozwiązanie często wybierane przez klientów ze względu na niższe koszty, niż przy indywidualnym projekcie graficznym.

Przy tworzeniu nowej strony www warto jednak postawić na oryginalną grafikę, która podkreśli charakter serwisu i będzie spójna z resztą identyfikacji wizualnej. Naszym klientom oferujemy indywidualne projekty graficzne, tworzone przez projektanta z ukierunkowaniem na cele biznesowe klienta.

Szukasz agencji IT?

Więcej informacji

  • Własne wtyczki

    Tworzenie stron WordPress o wymagających, rozbudowanych funkcjonalnościach wymaga czasem odpowiednich plugingów. W takim przypadku nasz zespół programistów tworzy własne, dedykowane wtyczki, które dodają nowe funkcjonalności na stronie lub zmieniają obecne, umożliwiając całkowitą zmianę charakteru www.

  • Zalety i bezpieczeństwo WordPress

    Ogromne możliwości modyfikacji oraz prostota obsługi to główne zalety tego najpopularniejszego na świecie systemu do tworzenia witryn internetowych. Pozwala na stworzenie firmowej www, sklepu lub platformy e-commerce, serwisu tematycznego czy forum, a dzięki funkcjonalności CMS – na swobodne zarządzanie treścią, nawet dla osób z małym doświadczeniem w prowadzeniu i administrowaniu stronami. Co kluczowe, system podlega stałej aktualizacji pod kątem bezpieczeństwa, dlatego wszystkie tworzone przez naszych specjalistów strony WordPress są zabezpieczone. Tworzone w tym systemie sklepy internetowe oraz serwisy, których zadaniem jest konwersja są przyjazne dla wyszukiwarek, dlatego efektywnie poddają się optymalizacji pod kątem kampanii SEM i SEO.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług?

Pozostałe usługi z zakresu WWW