Sklepy e-commerce

Funkcjonalność przede wszystkim

Tworzymy efektywne systemy e-commerce w oparciu o renomowane oprogramowanie typu open source jak WooCommerce. WooCommerce to bardzo popularny i jednocześnie prosty plug-in do WordPressa, który zyskał popularność ze względu na łatwość wdrożenia, połączenie z systemem CMS WordPress oraz duże możliwości modyfikacji ustawień. Ten typ oprogramowania najlepiej sprawdza się przy prostych sklepach internetowych, niewymagających skomplikowanych modyfikacji procesu zakupowego.

Indywidualna grafika lub zakup szablonu

Szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia ma się tylko raz. Dlatego warto zainwestować w profesjonalną i budzącą zaufanie klienta szatę graficzną e-sklepu. Projektowanie sklepów internetowych zaczynamy od analizy potrzeb klienta. Oprawę graficzną możemy stworzyć indywidualnie na życzenie klienta i w oparciu o jego sugestie lub skorzystać z tańszego rozwiązania i wykorzystać gotowy szablon dostosowany do wszystkich funkcjonalności e-sklepu.

Responsywny design

Zakupy internetowe zyskują na popularności, dla młodszego pokolenia to naturalna droga zakupu towarów i usług, dla starszego z kolei ważna jest wygoda i bezpieczeństwo transakcji w sieci. Coraz więcej sprzedawców zdaje sobie sprawę, że naturalną konsekwencją rozwoju e-commerce jest jego wejście w segment mobile i inwestycja we własny sklep internetowy. Dlatego wszystkie sklepy online, które tworzymy są responsywne. To oznacza, że ich wygląd dostosowuje się do rozmiaru ekranu smartfona, pozwalając na wygodne i bezpieczne zakupy z poziomu telefonu.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie zakupów internetowych to kluczowy aspekt tworzenia e-sklepów. Wdrażając sklep internetowy gwarantujemy nie tylko bezpieczeństwo aplikacji open source, ale także ochronę danych osobowych klientów i pewność transakcji online.

Integracja wertykalna

Oferujemy wdrożenia e-sklepów wraz z integracją różnych systemów płatności, w tym najpopularniejszych dostawców, PayPal, PayU, Przelewy24 czy eCard. Struktura naszych e-sklepów pozwala ponadto na efektywną integrację z oprogramowaniem księgowym, magazynowym czy logistycznym.

Kampanie AdWords

Kampanie Google AdWords to doskonałe narzędzie w celu wygenerowania ruchu dla e-sklepu, które sprawdza się szczególnie przy nowych wdrożeniach. Dzięki kampaniom wybrane produkty mogą natychmiast pojawić się w boksach reklamowych oraz w wynikach wyszukiwania w przeglądarce Google.

Wsparcie

Gwarantujemy wsparcie techniczne oraz konsultacje ekspertów Marketing Match podczas całego procesu wdrażania e-sklepu. Naszym celem jest tworzenie dochodowych platform e-commerce w pełni realizujących cele biznesowe klienta.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!

Blog

Sprawdź najnowsze wpisy