Sklepy e-commerce

Sklepy e-commerce

Tworzymy efektywne systemy e-commerce w oparciu o renomowane oprogramowanie typu open source jak WooCommerce.

WooCommerce to bardzo popularny i jednocześnie prosty plug-in do WordPressa, który zyskał popularność ze względu na łatwość wdrożenia, połączenie z systemem CMS WordPress oraz duże możliwości modyfikacji ustawień. Ten typ oprogramowania najlepiej sprawdza się przy prostych sklepach internetowych, niewymagających skomplikowanych modyfikacji procesu zakupowego.

Szukasz agencji IT?

Więcej informacji

 • Indywidualna grafika lub zakup szablonu

  Szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia ma się tylko raz. Dlatego warto zainwestować w profesjonalną i budzącą zaufanie klienta szatę graficzną e-sklepu. Projektowanie sklepów internetowych zaczynamy od analizy potrzeb klienta. Oprawę graficzną możemy stworzyć indywidualnie na życzenie klienta i w oparciu o jego sugestie lub skorzystać z tańszego rozwiązania i wykorzystać gotowy szablon dostosowany do wszystkich funkcjonalności e-sklepu.

 • Responsywny design

  Zakupy internetowe zyskują na popularności, dla młodszego pokolenia to naturalna droga zakupu towarów i usług, dla starszego z kolei ważna jest wygoda i bezpieczeństwo transakcji w sieci. Coraz więcej sprzedawców zdaje sobie sprawę, że naturalną konsekwencją rozwoju e-commerce jest jego wejście w segment mobile i inwestycja we własny sklep internetowy. Dlatego wszystkie sklepy online, które tworzymy są responsywne. To oznacza, że ich wygląd dostosowuje się do rozmiaru ekranu smartfona, pozwalając na wygodne i bezpieczne zakupy z poziomu telefonu.

 • Bezpieczeństwo

  Zabezpieczenie zakupów internetowych to kluczowy aspekt tworzenia e-sklepów. Wdrażając sklep internetowy gwarantujemy nie tylko bezpieczeństwo aplikacji open source, ale także ochronę danych osobowych klientów i pewność transakcji online.

 • Integracja wertykalna

  Oferujemy wdrożenia e-sklepów wraz z integracją różnych systemów płatności, w tym najpopularniejszych dostawców, PayPal, PayU, Przelewy24 czy eCard. Struktura naszych e-sklepów pozwala ponadto na efektywną integrację z oprogramowaniem księgowym, magazynowym czy logistycznym.

 • Kampanie Google Ads

  Kampanie Google Ads to doskonałe narzędzie w celu wygenerowania ruchu dla e-sklepu, które sprawdza się szczególnie przy nowych wdrożeniach. Dzięki kampaniom wybrane produkty mogą natychmiast pojawić się w boksach reklamowych oraz w wynikach wyszukiwania w przeglądarce Google.

 • Wsparcie

  Gwarantujemy wsparcie techniczne oraz konsultacje ekspertów Marketing Match podczas całego procesu wdrażania e-sklepu. Naszym celem jest tworzenie dochodowych platform e-commerce w pełni realizujących cele biznesowe klienta.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług?

Pozostałe usługi z zakresu WWW