Optymalizacja witryny

Stworzenie działającej strony internetowej to nie wszystko. Aby spełniała ona wszelkie wymogi związane z wydajnością, szybkością i widocznością w środowisku Google należy ją jeszcze optymalizować. Optymalizacja stron www to jedna z najważniejszych kwestii związanych z prawidłowym funkcjonowaniem strony, ponieważ wpływa bezpośrednio na postrzeganie oraz decyzje użytkownika.

Pozycjonowanie

Jedną z najczęstszych przyczyn optymalizacji witryny jest problem z widocznością w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Takim klientom oferujemy kompleksowe usługi pozycjonowania, czyli szeregu działań mających na celu zwiększenie konwersji czy widoczności w internecie. Optymalizacja stron www – sklepów, serwisów firmowych lub blogów, jest również kluczowa w przypadku planowanych kampanii z zakresu SEM i SEO.

Zaawansowane narzędzia

Poprawna optymalizacja stron internetowych wymaga specjalnych narzędzi, dlatego w tym procesie nasz zespół wspiera się sprawdzonymi programami i narzędziami technologicznymi. Czas ładowania strony to pierwsze doświadczenie, z którym styka się użytkownik, dlatego to także jeden z najważniejszych elementów podlegających optymalizacji. Dzięki narzędziom Google, takim jak Page Speed Insights możliwa jest w pierwszej kolejności ocena, a następnie poprawa szybkości ładowania strony czy jej wydajności. W pracy wykorzystujemy również walidację W3C, czyli optymalizację stron www pod kątem globalnych standardów określających, jak dana strona wyświetla się użytkownikom.

Audyt ux

Audyt użyteczności strony to kompleksowa ocena danej witryny www pod kątem oczekiwań użytkowników, trendów w ux i komunikacji. Dzięki analizie i zaawansowanym narzędziom diagnostycznym możliwe jest sprawdzenie takich obszarów funkcjonowania strony jak: intuicyjność nawigacji, użyteczność formularzy, przyjazny charakter przekazywania treści czy ich zrozumiałość dla użytkownika.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!

    Blog

    Sprawdź najnowsze wpisy