Hosting

Który hosting najlepszy?

Klienci często potrzebują kompetentnego doradcy, który pomoże wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie w zależności od potrzeb biznesowych. Od jakości hostingu zależy prawidłowe funkcjonowanie strony www, dlatego warto postawić na sprawdzone i pewne rozwiązania. Oferujemy doradztwo w wyborze najlepszej usługi, kierując się m.in. takimi kryteriami jak: uptime, czyli procentowy czas bezawaryjnego działania serwera, szybkość łącza i transferu danych czy limit powierzchni dyskowej.

Administracja hostingami

Administracja hostingami to usługa polegająca na obsłudze i zarządzaniu serwerami klientów. W zależności od potrzeb, oferujemy pomoc w administrowaniu serwerami wirtualnymi, współdzielonymi oraz dedykowanymi. W ramach usługi dbamy o bezpieczeństwo, tworzymy kopie zapasowe, optymalizujemy wydajność i sprawność serwera i aktualizujemy oprogramowanie.

Sprawdzeni dostawcy

Hosting to cały pakiet usług związanych z zapewnieniem infrastruktury, optymalizacją wydajności i całościowym zarządzaniem serwerami. Oferując hosting www korzystamy jedynie z usług profesjonalnych i godnych zaufania dostawców rozwiązań chmurowych takich jak OVH, DigitalOcean, Linuxpl.com czy Atman.

Cennik usług

W zależności od potrzeb naszym klientom oferujemy usługi hostingowe zaczynające się już od 99 PLN.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!

    Blog

    Sprawdź najnowsze wpisy