Administracja stron www

Administracja strony internetowej to nie tylko bieżące aktualizacje treści lub grafik, ale cały szereg procesów mających na celu zapewnienie optymalnego funkcjonowania witryny w środowisku internetowym. Oferujemy kompleksową usługę administracji stron www w zakresie poprawnego i stałego funkcjonowania witryny, bieżące aktualizacje treści oraz bezpieczeństwa oraz wykonywanie kopii zapasowych serwisu. Nasi specjaliści gwarantują nie tylko profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim oszczędność czasu i kosztów związanych z administracją stron www.

Najpopularniejsze systemy

Nasi eksperci pracują na wszystkich najpopularniejszych platformach i systemach zarządzania treścią. Niezależnie od potrzeb – aktualizacji opisów w sklepie internetowym, wymiany zdjęć na firmowej www czy stworzenia kopii zapasowych serwisu, chętnie pomożemy we wszystkich działaniach związanych z administrowaniem stroną internetową. Pracujemy na wszystkich najpopularniejszych systemach – WordPress, TYPO3 czy WooCommerce.

Pakiety współpracy

Naszym klientom oferujemy stałą współpracę obejmującą kompleksowe zarządzanie serwisem lub działania projektowe, w przypadku potrzeby rozwiązania konkretnego problemu na www.

Bieżący raporting

Każde zlecenie realizowane w ramach usługi administracji stron internetowych jest szczegółowo raportowane w formie dokumentu, który jest przesyłany klientowi. W zależności od rodzaju współpracy, raporty są przedstawiane po zakończeniu projektu lub cyklicznie, raz w miesiącu w przypadku współpracy stałej.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas usług? Skontaktuj się z nami!

    Blog

    Sprawdź najnowsze wpisy